مقالات

آیا از چسب 123 می توان برای چسباندن چرم استفاده کرد؟

چسب 123 برای چزم

Superglue  با چسب های 123 روی چرم عمدتاً برای رفع سریع نواحی کوچک و برای اتصال سریع کاربرد دارد و ممکن است هنگام اتصال ظاهر دلپذیری را روی الیاف طبیعی نداشته باشد، در حالی که به سختی نیز خشک می شود و انعطاف پذیر هم نمی باشد به طور کلی چسب چرم باید محکم و انعطاف پذیر باشد. بنابراین اگر شما نیاز به تعمیر جزئی دارید، چسب 123 می‌تواند کارساز باشد، اما اگر می‌خواهید چیزی را برای طولانی‌مدت تعمیر کنید، چسب مخصوص چرم راه حل مناسبتری است.گروه چسب هایی که برای چسباندن چرم مورد استفاده قرار می کیرند چسب های صنعتی هستند که در ادامه به معرفی چند نمونه چسب صنعتی که برای چسباندن چرم نیز مناسب هستند می پردازیم:

چسب سراجی کد 401 مشهد

چسب پی یو کد 701 مشهد

چسب صنعتی مشهد کد 515

چسب 501 کفاشی مشهد

آیا از چسب 123 می توان بر روی جیر استفاده کرد؟

بله، چسب فوق العاده از نظر فنی روی جیر کار می کند، اگرچه توصیه نمی شود. ممکن است حالت اسیدی بسیار قوی چسب منجر به سوراخ شدن جیر و از بین رفتن آن شود..بنابراین چسب موثرتر، چسبی است که برای جیر طراحی شده باشد.قابل ذکر هر چند از جیر و چرم در صنعت کیف و کفش به طور گسترده استفاده می شود اما مقاومت این دو با هم یکسان نیست.

آیا چسب مخصوصی برای چرم وجود دارد؟

بله، چسب ها و چسب هایی وجود دارد که به طور خاص برای استفاده روی چرم ساخته شده اند. از آنجایی که چرم یک ماده طبیعی است و دارای منافذی در سطح آن است، داشتن چسب مناسب با چسبندگی مناسب و انعطاف پذیری برای یک نتیجه با کیفیت و ماندگار مهم است. چند چسب عالی در بازار وجود دارد که مخصوص استفاده از چرم ساخته شده اند.به عنوان مثال کفاش ها برای دوختن کفش بسته به قسمتی از کفشی که تعمیر می‌کنند، یا می دوزند از چسب‌های مختلفی استفاده می‌کنند. به طور کلی انواع چسب های انعطاف پذیر فوق العاده که به طور خاص برای کفش ساخته می شوند مورد استفاده کفاشان قرار می گیرند.

ممکن است علاقمند باشید بخوانید: بهترین چسب برای چسباندن چرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.