مقالات

دلایل محبوبیت اسپری روان کننده wd-40

کاربرد اسپری wd-40

اگر از جمله افرادی هستید که علاقمندید که خود کارهایتان را انجام دهید احتمالا با روان کننده های wd-40 آشنایی داشته و حتما یک قوطی اسپری WD-40 در خانه و ماشین خود نگه می دارید و از آن در موارد مختلف استفاده می کنید این به دلیل کاربردهای گسترده ای است که این فرمول جادویی دارد. محصولاتی که بتوانند مانند این محصول کاربردهای فراوانی داشته باشد نادر هستند .

پیشنهاد می کنیم یک نمونه از این محصول که با نام تجاری روان کننده WD-40جی مکس شناخته می شود و در سایت تکنو پخش موجود است را نیز مشاهده فرمائید و در صورت تمایل آن را با پایین ترین قیمت سفارش دهید.

در حالی که گفته می شود WD-40 صدها کاربرد دارند اما در این مقاله تنها بر چند نمونه از کاربردهای این محصول تمرکز خواهیم کرد.

1- پولیش کروم

آیا تا به حال متوجه شده‌اید که بدنه ی کرومی جلوی ماشینتان درخشش خود را از دست داده؟ برای رفع آن نیازی به مراجعه به مراکز مخصوص برای این کار نیست. از آنجایی که کروم نیز مانند یک آینه شفاف است، حتی کوچکترین غبار آن را محو و تار می کند. به این منظور می توانید از روان کننده ها استفاده کنید و هر گونه زنگار را از کروم ها بزدایید.در مجموع، WD-40 می‌تواند به شما کمک کند تا رسوباتی را که حتی با شستشوی برقی از بین نمی‌روند، از بین ببرید.

پولیش خودرو با اسپری روان کنندهwd

2- حذف زنگ زدگی

اسپری روان کننده WD-40 به عنوان یک راه حل عالی برای زنگ زدگی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری از آن را روی ناحیه زنگ زده اسپری کنید و آن را با یک برس بشویید. پس از تمیز کردن زنگ از فلز، فلز مورد نظر براق می شود.

3- باز کردن قفل ها

گاهی اوقات قفل درب ها اگر برای مدتی استفاده نشود، گیر می کنند و باز نمی شوند برای حل این موارد نیز می توانید خودتان این کار را انجام دهید. ابتدا مقدار مناسبی از اسپری روان کننده WD-40 را در سوراخ کلید و همچنین هر قسمت متحرک قفلی که در معرض دید قرار گرفته است اسپری کنید. بعد از یک دقیقه کلید را وارد کنید و بعد از آن، از دیدن این کارکرد جادویی شگفت زده خواهید شد.

3- رفع صدای جیرجیر لولاها

برای اکثر افراد، صدای جیر جیر درب ها یکی از آزاردهنده ترین چیزهاست. نگران نباشید چراکه روان کننده  WD-40 جی مکس می تواند به شما کمک کند تا از شر این صدای جیر جیر نیز خلاص شوید. ابتدا مقداری از اسپری را بر روی لولای درب بپاشید و با حرکتی سریع در را به جلو و عقب برده و خواهید دید که دیگر صدای جیر جیر نخواهد داد.

4- جلوگیری از زنگ زدگی

اگر نمی خواهید برای ضد زنگ کردن یک شی هزینه زیادی کنید، می توانید از روان کننده WD-40 جی مکس برای محافظت از آن استفاده کنید. چرا که این کار این یک لایه روی سطح فلز تشکیل می دهد که به محافظت از آن در برابر رطوبت موجود در هوا کمک می کند. رطوبت عامل اصلی زنگ زدگی و خوردگی فلز است.

5- تمیز کردن لکه ها

همه ما قهوه را دوست داریم، اما چیزی که در مورد آن متنفریم این است که لکه‌هایی که بر روی سطوح آشپزخانه ما بر جای می‌گذارد جالب نیست بنابراین یک راه آسان برای از بین بردن آنها وجود دارد، به این شکل که با اسپری کردن WD-40 روی لکه و سپس تمیز کردن آن با یک پارچه تمیز، لکه در عرض چند دقیقه پاک می شود.

برای اطلاعات بیشتر راجع به روان کننده WD-40 به فروشگاه وب سایت ما مراجعه کنید و در صورت تمایل محصول را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.