مقالات

چگونه می توان از درزگیر سیلیکونی آکواریوم در خانه استفاده کرد؟

همه ما دوست داریم علاوه بر داشتن یک آکواریوم زیبا در خانه به ماهی ها نیز غذا بدهیم. برای رسیدن به این هدف باید در نگهداری آکواریوم کوشا باشیم به همین منظور سالی یک بار تعمیر و نگهداری دقیق آکواریوم ها لازم است. باید مراقب ماهی ها هنگام تمیز کردن آکواریوم و همچنین عایق رطوبتی مخازن باشیم. شما می توانید این تعمیر و نگهداری را با چسب های سیلیکونی در خانه انجام دهید. کافی است یک نشتی کوچک را با مقدار کمی درزگیر سیلیکونی آکواریوم لازیو بپوشانید. جهت خرید محصولات چسب سیلیکونی آکواریوم به بخش فروشگاه سایت تکنو پخش نیز سری بزنید و با بهترین قیمت این محصول را خریداری فرمایید.

درزگیر سیلیکونی آکواریوم چیست؟

سیلیکون آکواریوم ایمن ترین و قوی ترین محصول چسبنده و ضد نشتی است. سیلیکون آکواریوم در نصب و تثبیت سازه های شیشه ای در برابر آب کاملاً مقاوم است. این سیلیکون ها بدون مواد شیمیایی که ممکن است به ماهی ها و گیاهان آسیب برسانند کاملاً به شیشه می چسبند. درزگیر سیلیکونی آکواریوم سیاه، سفید و شفاف است.

از سیلیکون آکواریوم، به غیر از نگهداری آکواریوم، می توان برای چسباندن سنگ، گیاهان یا سایر زیورآلات به شیشه آکواریوم نیز استفاده کرد. درزگیر سیلیکونی به دلیل شفافیت، اختلالی در تصویر روی آکواریوم ایجاد نمی کند.

کدام نوع درزگیر سیلیکونی در نگهداری آکواریوم ترجیح داده می شود؟

سوال اصلی این است که آیا سیلیکون آکواریوم به ماهی ها آسیب می رساند یا خیر؟ سیلیکون آکواریوم به ماهی ها و گیاهان آسیب نمی رساند. با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد. شما باید چسبهای سیلیکونی مخصوص ماهی را به جای چسب سیلیکون معمولی ترجیح دهید تا به موجودات زنده آسیب نرساند. علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که سیلیکون آکواریوم حاوی حلال نباشد. یکی از محصولاتی که به این منظور در سایت تکنو پخش موجود است چسب سیلیکون ماهی لازیو است که از طریق همین لینک می توانید جهت خرید آن اقدام فرمائید.

سخن پایانی

در انتخاب سیلیکون آکواریوم باید از خاصیت ارتجاعی، چسبندگی بالا و مقاومتش در برابر اشعه ماوراء بنفش اطمینان حاصل کنید.جالب است بدانید چسب سیلیکون ماهی لازیو تمام این ویژگی های مورد نظر را دارد.امیدوایم بتوانید نهایت خرید مطمئن از سایت تکنو پخش را حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.